Weekendje of Midweekje wandelen in Gelderland - Montferland
Bewandel de vele mooie bospaden van het Montferland! Deze Wandeltrip kunt u de hele week boeken en vanuit het hotel wandelt u zo een adembenemend mooi natuurgebied in Gelderland in.
Weekendje of Midweekje wandelen in Gelderland
Genieten van de heerlijke omgeving, de rust en het natuurschoon doet u uiteraard in en vanaf "Hotel Zonneheuvel". Of u nu wilt fietsen, wandelen, cultureel bezig wilt zijn of wilt luieren, deze mogelijkheden en nog zoveel meer heeft het "Montferland" u te bieden.
Het hotel
De faciliteiten van ons hotel sluiten hier perfect bij aan, u kunt lekker luieren in onze lommerrijke tuin of genieten van ons gezellig terras.
Verder beschikken wij over een stijlvol gastenrestaurant, een gezellig "bruin café" en een sfeervolle lounge, waar u op elk moment van de dag een hapje of drankje kunt nuttigen.
Ons familiehotel is gelegen in het knusse, vriendelijke en gastvrije dorp Beek (aan de Duitse grens) in de directe nabijheid van ± 2.000 ha. "Montferlandse bossen", waardoor een prachtig netwerk van wandel-, fiets en rijwegen loopt. Ook "De Byvanck", (direct gelegen achter ons hotel) een groot landgoed van 100 ha., is een prachtig stuk natuurschoon.
Kortom, een uitermate geschikt vakantiehotel waar u nog kunt genieten van de rust en de natuur!
Kamers
Tweepersoonskamer met douche en toilet, wekkerradio en TV. Gedeelte van de kamers is voorzien van een balkon. Ons hotel beschikt over een stoeltjeslift voor mindervaliden.
Dit Wandelarrangement in Gelderland is inclusief:
- Koffie /Thee bij aankomst
- Dagelijks 4-gangen diner
- Dagelijks uitgebreid ontbijtbuffet
- 1 x Lunchpakket
- Koffie / Thee 's avonds
- Kaart Nordic Walking Park Montferland-Elten
- Wandelkaart van het "Bergherbos"
3 dagen / 2 nachten: € 135,00
4 dagen / 3 nachten: € 199,50
Toeslagen
- Toeslag 2 pers. kamer alleen gebruik € 15,00 p.p.p.n.
- Toeristenbelasting € 1,00 p.p.p.n.
Kortingen
Kinderkorting mits slapend op de kamer van de ouders:
- 0-3 jaar gratis
- 3-12 jaar 50%
Aankomst / Vertrek
Aankomst dagelijks mogelijk voor het diner (kamers zijn vanaf 14.00 uur beschikbaar).
Bijzonderheden
- Huisdieren toegestaan na overleg
- Fietsverhuur
- Het hotel beschikt over een overdekte en afsluitbare fietsenstalling
- Gratis gebruik zwembad bij camping `de Byvanck´.
De prijs van dit arrangement is geldig tot en met 31 december 2013. Het hotel is in januari gesloten.
De prijs is exclusief € 7,50 reserveringskosten.
Kaart
Reviews
Er zijn 3 reviews gegeven. De gemiddelde score is 9.
Hilde de Nert
13-08-2011 12:17
R. Kruining
20-10-2010 23:28
E. Kuijvenhoven
24-03-2010 23:48
Toeristische informatie
Liemers
De Liemers is een streek in de Nederlandse provincie Gelderland en is een werkelijk prachtig gebied. Rivieren, bossen, grazige weiden, bochtige dijken. Het is ook een streek met een lange en voorname geschiedenis, zoals de dorpen en steden laten zien die behoren tot de gemeenten Bergh, Didam, Doesburg, Duiven, Rijnwaarden, Westervoort en Zevenaar.
Veelal wordt aangenomen dat het bosgbied Montferland de oostelijke grens is, en nog juist in de Achterhoek gelegen is. Gemakshalve wordt echter ook door sommigen de hele Liemers tot de Achterhoek gerekend. Autochtone inwoners van de Liemers zijn het veelal niet eens met deze redenatie en ondanks hun verbondenheid met de aangrenzende Achterhoek zullen ze mensen vlug corrigeren als deze hen Achterhoekers noemen en zeggen dat ze uit de Liemers komen. Eveneens stellen inwoners van de voormalige gemeente Bergh en ook Wehl veelal dat ze uit de Achterhoek komen, en niet uit de Liemers. Sociaal en cultureel gezien zijn er ook verschillen: de voormalige gemeenten Bergh en Wehl zijn immers voor een groot deel op Doetinchem gericht, terwijl Didam op Zevenaar (en in minder mate zelfs op Arnhem) gericht is. Bestuurlijk gezien maakt de gehele nieuwe gemeente Montferland wel weer deel uit van de regio Achterhoek.
Montferland
Even lekker een dagje er tussen uit? Dan is het Montferland echt een aanrader! Kleine dorpjes die zich verschuilen achter de heuvels, bossen en akkerland zijn typisch Montferland. Ideaal voor kids zijn natuurlijk de bossen! Zo kunt u de Eltenberg bezoeken wat net over de grens tussen Elten en Stokkum ligt of u bezoekt de Hulzenberg met een hoogte van 84,6 meter zeker leuk om te beklimmen. Montferland heeft super veel te bieden dus!
Informatie aanvragen
Bel me nu
0800-5405405










Culinair weekendje of midweek met bezoek aan een Wijngaard