Advies nodig?

0900-38 44 514

(25ct p/m)

Arrangement Kleiduiven schieten

Altijd al een keer met een hagelgeweer willen schieten? Kom naar de Westernboerderij en beleef deze ervaring. Niet geschoten is altijd mis. Kom ook eens kleiduiven schieten in het Gelderse Didam.

Westernboerderij de Baerle
Arrangement kleiduiven schieten

Altijd al een keer met een hagelgeweer willen schieten? Kom naar de Westernboerderij en beleef deze ervaring. Niet geschoten is altijd mis.

De kleiduif is een gebakken schoteltje van 11 x 2 cm. dat door werpmachines met een snelheid van circa 110 km. p/u. ruim 80 meter ver geworpen wordt. De kleiduiven worden beschoten met hagelpatronen gevuld met staalhagel. De machines staan in verschillende richtingen opgesteld. Dit maakt het zo spannend, bij een van de posten weet u zelfs vooraf niet in welke richting de kleiduif zijn vlucht zal volgen.

Veelzijdig locatie in Gelderland

Een unieke en veelzijdige locatie, geheel in boeren / westernstijl, gezellig en sfeervol, gelegen in een natuurlijke bosrijke omgeving en toch maar 5 minuten van de A12 afslag Zevenaar en 15 minuten vanaf Arnhem.

Westernboederij De Baerle in Didam (Gelderland); een unieke locatie voor al uw uitstapjes met een recreatief of sportief programma voor jong en oud. Door onze grote slechtweer accommodatie kunnen wij 365 dagen per jaar activiteiten voor u organiseren.

Arrangement kleiduiven schieten

  • Ontvangst van uw gasten met een mok koffie/thee en een huisgemaakte muffin
  • Kleiduiven schieten, een sensatie op zich!
  • Bij terugkomst staat er een heerlijke lunch voor u klaar met o.a. een kop soep, belegde broodjes, broodjes kroket en fruit.Ook de melk en jus d'orange zullen niet ontbreken.
  • Na de lunch gaan u en uw gasten 1 uur quad rijden.
  • Einde van de activiteiten, drankjes naar keuze. Wij zorgen ook voor een bittergarnituur.
  • Laatste drankje ter afsluiting

Dit arrangement is inclusief

  • Ontvangst met een mok koffie/thee en muffin
  • Kleiduiven schieten*
  • Lunch
  • Quad rijden
  • Onbeperkt drankjes
  • Bittergarnituur
Prijs slechts vanaf € 69,50 per persoon inclusief drank.

Tijdsduur van dit arrangement is: ±4 uur

Minimum aantal personen is 10.

*Kleiduifschieten is mogelijk vanaf maandag t/m zaterdag in Lienden of Aalten.

De prijs van dit arrangement is geldig tot en met 31 december 2012.

Kaart
Reviews

Er zijn 8 reviews gegeven. De gemiddelde score is 8.9.

8

Wij hebben met een groep van 10 personen (vrijgezellendag) een arrangement met quad rijden en kleiduivenschieten gedaan. We zijn om 11 uur begonnen en het liep door tot 15.00 uur. Bij het quad rijden viel op dat er (maar) 2 quads klaar stonden. Eerste indruk was dus niet goed, maar in de praktijk was dit perfect. Je kon met zijn tweeën rijden en de rest van de groep vermaakte zich prima. Om de zoveel ronden was er weer een wissel. De tweede helft werd er nog een derde quad ingezet. Helemaal perfect. Daarna lekker geluncht en wat gedronken waarna we vertrokken naar Aalten voor het kleiduiven schieten. Heerlijke Achterhoeks nuchterheid daar met een fantastische schietbaan. Je kreeg voldoende begeleiding en het drankje na afloop was ook goed geregeld. Kortom een topdag gehad.

Wouter van Kerkvoorde
11-04-2012 09:34

8

Prima arrangement, mooie locatie, goede ontvangst en goede begeleiding. Jammer dat we geen eten konden arrangeren op de locatie, die leek daar toch prima geschikt voor.

Anoniem
23-05-2011 12:01

9

Zeer gastvrij! Leuke activiteit en goed verzorgd inclusief goede begeleiding. Mooie locatie, topdag. Dank!

J. Doelman
21-12-2010 15:59

9

we vonden het erg gezellig en zeer goed geregeld alles verliep heel soepel en makkelijk. Hartelijk bedankt daarvoor.

J. Wies
23-11-2010 12:19

9

Arrangement Kleiduiven schieten zeer geslaagd !!!!! Professionele begeleiding. Catering goed. Vanwege slecht weer een vervangend programma voor het Quad rijden. Western binnen aktiviteiten = zeer geslaagd. Onze complimenten !

Anoniem
16-11-2010 12:19

10

Het was super gezellig en goed georganiseerd. We komen zeker terug.

E. de Later
31-08-2010 10:17

8

Prima dag gehad

B Vletter
07-07-2010 13:43

10

Het was een zeer geslaagd feestje voor ons. De mensen waren zeer vriendelijk en alles was goed. We komen zeker een keer terug.

F. Witteveen
23-04-2010 07:20

Toeristische informatie
Liemers

De Liemers is een streek in de Nederlandse provincie Gelderland en is een werkelijk prachtig gebied. Rivieren, bossen, grazige weiden, bochtige dijken. Het is ook een streek met een lange en voorname geschiedenis, zoals de dorpen en steden laten zien die behoren tot de gemeenten Bergh, Didam, Doesburg, Duiven, Rijnwaarden, Westervoort en Zevenaar.

Veelal wordt aangenomen dat het bosgbied Montferland de oostelijke grens is, en nog juist in de Achterhoek gelegen is. Gemakshalve wordt echter ook door sommigen de hele Liemers tot de Achterhoek gerekend. Autochtone inwoners van de Liemers zijn het veelal niet eens met deze redenatie en ondanks hun verbondenheid met de aangrenzende Achterhoek zullen ze mensen vlug corrigeren als deze hen Achterhoekers noemen en zeggen dat ze uit de Liemers komen. Eveneens stellen inwoners van de voormalige gemeente Bergh en ook Wehl veelal dat ze uit de Achterhoek komen, en niet uit de Liemers. Sociaal en cultureel gezien zijn er ook verschillen: de voormalige gemeenten Bergh en Wehl zijn immers voor een groot deel op Doetinchem gericht, terwijl Didam op Zevenaar (en in minder mate zelfs op Arnhem) gericht is. Bestuurlijk gezien maakt de gehele nieuwe gemeente Montferland wel weer deel uit van de regio Achterhoek.

Achterhoek

De Achterhoek is 1 van de groenste provincies van Nederland. Een heerlijke omgeving voor een lekker weekendje ontspannen. Een groot fiets- en wandelnetwerk. Van onze partners krijgt u routes op aanvraag. Gewoon even helemaal niets of gebruik maken van de vele toeristische highlights in deze regio. Laat u verrassen !

Montferland

Even lekker een dagje er tussen uit? Dan is het Montferland echt een aanrader! Kleine dorpjes die zich verschuilen achter de heuvels, bossen en akkerland zijn typisch Montferland. Ideaal voor kids zijn natuurlijk de bossen! Zo kunt u de Eltenberg bezoeken wat net over de grens tussen Elten en Stokkum ligt of u bezoekt de Hulzenberg met een hoogte van 84,6 meter zeker leuk om te beklimmen. Montferland heeft super veel te bieden dus!